نتایج جستجو برای عبارت :

امضاء: یک زن مبارز

سریال سرنوشت یک مبارز از شبکه استانی بوشهر در حال پخش میباشد
و فردا قسمت دوم یا سومش هست
سریال سرنوشت یک مبارز حوالی ساعت11:20یا11:30پخش میشود البته فک نکنم جمعه و پنجشنبه ها پخش بشه
امیدوارم از دیدن این سریال لذت کافی رو ببرید
معرفی این سریال به زودی قرار داده خواهد شد
یا فاطمه اشفعی لنا فی الجنه
✅همایش روحانیت و طلاب استان البرز با حضور حجه الاسلام پور محمدی،دبیر عالی شورای روحانیت مبارز کشورو حجه الاسلام موسی پور معاونت جامعه روحانیت مبارز
شنبه ۱۰صبح مصلی امام خمینی (ره)
جامعه روحانیت مبارز استان البرز
سه امضا در چک دارای اهمیت است یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک اما معنای این امضا چیست؟

به گزارش ایبِنا، در چک سه امضا داریم که مهم هستند یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک یا به اصطلاح حقوقی در ظهر چک امضاء روی چک توسط صادر کننده چک صورت می گیرد و به آن معناست که به منظور پرداخت وجه، چک امضاء و تحویل دارنده چک می شود. اما امضای ظهرچک یا امضای ظهرنویسی است یا امضای ضمانت که به تعریف مختصر آن ها می پردازیم :

الف) امضاء به عنوان ظهر نویسی :
 اگ
"لیلا خالد"
با نام تشکیلاتی
"شادیه ابوغزاله" (اولین زن چریک مبارز)
در سال ۱۹۶۹
برای نخستین بار
و به جهت
جلب توجه اذهان مردم جهان به فلسطین
و همچنین
آزادی فلسطینیان در بند رژیم صهیونیستی،
اقدام به هواپیما ربایی
از یک شرکت هوایی اسرائیلی کرد.
#نه_به_معامله_قرن
اگر نکات ذیل را درباره نحوه صدور چِک رعایت نمائید، هم خود متضرر نمی شوید و هم افراد فرصت طلب و متخلف را به سوءاستفاده از این عدم آماهی خود در "چِک داری" ترغیب نمی کنید.

* چک را با یک خودکار بنویسید و از عوض کردن خودکار در حین نوشتن چک جداً خودداری نمایید.
* چک را به هیچ وجه در وجه حامل ننویسید. بلکه در وجه شخص معینی بنویسید.چه تقلب هایی که عده ی معدودی با استفاده از عنوان "در وجه حامل" کرده و از آن سوء استفاده کرده اند؟
* وجه چک را حتماَ  هم به ریا
اگر نکات ذیل را درباره نحوه صدور چِک رعایت نمائید، هم خود متضرر نمی شوید و هم افراد فرصت طلب و متخلف را به سوءاستفاده از این عدم آگاهی خود در "چِک داری" ترغیب نمی کنید.

* چک را با یک خودکار بنویسید و از عوض کردن خودکار در حین نوشتن چک جداً خودداری نمایید.
* چک را به هیچ وجه در وجه حامل ننویسید. بلکه در وجه شخص معینی بنویسید.چه تقلب هایی که عده ی معدودی با استفاده از عنوان "در وجه حامل" کرده و از آن سوء استفاده کرده اند؟
* وجه چک را حتماَ  هم به ریا
اگر نکات ذیل را درباره نحوه صدور چِک رعایت نمائید، هم خود متضرر نمی شوید و هم افراد فرصت طلب و متخلف را به سوءاستفاده از این عدم آماهی خود در "چِک داری" ترغیب نمی کنید.

1- چک را با یک خودکار بنویسید و از خودکار دیگران استفاده نکنید. برای مثال اینطور نیست که تمام خودکارهای بیک مثل هم باشند و موقع کارشناسی برای جعل مشخص نشه بلکه کارشناس دادگستری تفاوتها را به خوبی تشخیص می دهد.
2- اگر چک را از شرکتها اخذ می کنید، حتماً بپرسید که آیا علاوه بر امضا
منظور از سفید امضاء بودن چک، امضاء نداشتن بر روی چک نمی باشد؛ زیرا در چنین صورتی سند مزبور چک نمی باشد (دارای اعتبار نمی باشد). بلکه چک سفید امضاء حالتی را بیان می کند که چک امضاء دارد؛ اما از جهت محتوا همانند مبلغ، تاریخ و سایر موارد سفید است.
 تعریف چک (سفید امضاء)
در مورد چک سفید امضاء‌تعاریف گوناگونی از سوی نویسندگان حقوقی ارائه شده است که به بعضی از آنها اشاره می شود: – چک سفید امضاء چکی است که صادر کننده آن را فقط امضاء کرده و به طرف مقابل
سه امضا در چک دارای اهمیت است یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک اما معنای این امضا چیست؟
به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، در چک سه امضا داریم که مهم هستند یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک یا به اصطلاح حقوقی در ظهر چک امضاء روی چک توسط صادر کننده چک صورت می گیرد و به آن معناست که به منظور پرداخت وجه، چک امضاء و تحویل دارنده چک می شود. اما امضای ظهرچک یا امضای ظهرنویسی است یا امضای ضمانت که به تعریف مختصر آن ها می پردازیم :
الف) امضاء به عن
با ثبت قرارداد اکران فیلم سینمایی «اولین امضاء برای رعنا» ساخته علی ژکان در گروه سینمایی «فرهنگ»، این فیلم از روز چهارشنبه ۲۵ دی‌ماه در این گروه روی پرده خواهد رفت. در آستانه اکران سازندگان از اولین پوستر این فیلم نیز رونمایی کردند.
طراحی این پوستر برعهده آرزو نصیرپور بوده است و پخش فیلم نیز در اختیار موسسه نیمروز فیلم قرار دارد.
علیرضا جلالی‌تبار، شهرزاد کمال‌زاده، شقایق رهبری، حمیدرضا هدایتی، شهین تسلیمی، فلور نظری، نادر نادرپور، مح
دانلود فیلم گرگ مبارز | Wolf Warrior
ژانر : اکشن، جنگی، جناییتاریخ انتشار : سال 2015زبان : دوبله فارسیمدت زمان فیلم : 01:30:03امتیاز : 5.5 از 10خلاصه داستان : داستان فیلم درباره سرباز چینی با تجربه است که از قدرت و مهارت تیراندازی فوق العاده ای برخوردار هست اما او در طول یکی از ماموریت هایش با گروهی جایزه بگیر مواجه می شود که…
دانلود با کیفیت 1080p با حجم 1.55 گیگابایت
دانلود با کیفیت 720p با حجم 751 مگابایت
دانلود با کیفیت 480p با حجم 373 مگابایت
پیش نمایش فیلم گرگ م
1080p,BluRay,HDTV,Kung Fu Panda Secrets of the Furious Five 2008,بلوری,پاندای کونگ فو کار,دانلود انیمیشن Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five 2008,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کوتاه پاندای کونگ فو کار رازهای پنج مبارز,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم Kung Fu Panda Secrets of the Furious Five 720p,دوبله فارسی گلوری,رازهای پنج مبارز,زبان اصلی,
ادامه مطلب
[Forwarded from M . J Farokhi]بنام خدامبارزه ، متولی ،     مبارزه متولی  ،   متولی مبارزه      البته همه واژگان معنای خودشان را دارند . اصلا اگر اینطور نبود واژه نمی شدند .  مثلا همین واژه مبارزه معلوم است باید ضد باشد . باید با موضوعی به مقابله برخیزد  . اگر اینطور نباشد که مبارزه نیست . حالا اگر مبارزه نکرد خوب پس چیست ؟    اینطور فهمیدم مبارز که مبارزه نکرد متولی است .  و در اینجا به این کشف رسیدم که مبارز میتواند متولی بشود . اصلا متولی بود ، مبارز نام
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اینکه امام باقر «باقرالعلم» است، یعنی حقایق و مفاهیم اسلامی را که در قشری از دروغ و فریب و ریا و تحریف پیچیده شده بود، می‌شکافد و آن لبّ و مغز را می‌اندازد در کام مشتاقان حقیقت. این یک گوشه‌ی دیگری است از مبارزه‌ی ائمّه‌ی ما.»کتاب همرزمان حسین علیه‌السلام، ص۱۴۲سایت نوجوان خامنه ای به‌مناسبت سالروز میلاد حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام، لوح «مبارز علمی» را منتشر می‌کند.

ثروت او حدود 34 میلیون دلار تخمین زده می شود.
کانر مک‌گرگور و فلوید می ودراو رکورد سریع تمام کردن مبارزه به اصطلاح فینیش را در مبارزات بر سر کمربند قهرمانی یو اف سی را دارد، کانر توانست در UFC 194 سال 2015 حریف بزرگ خود آلدو را در 13 ثانیه شکست بدهد و به قهرمانی جهان دست یابد.
کانر یک مبارز دست چپ و هجومی است و استاد مبارزه های روانی قبل از مبارزه فیزیکی که میگوید از محمد علی کلی بسیار الهام میگرفته است.
او بعد مرگ محمد گفت تاکنون کسی به عظمت او ندیده
مشخصات سریال :
عنوان ها : Gyebaek | Gye Baek | گی بک | ژنرال گی بک | سرنوشت یک مبارز
ژانر :درام ، تاریخی ، عاشقانه
سال انتشار : 2011
تعداد قسمت ها : 36
شبکه پخش : MBC
وضعیت : به پایان رسیده
 خلاصه داستان:
این سریال زندگی نامه بزرگترین ژنرال و فرمانده بیکجه ای هست که در دورانی که بیکجه در صدد نابودی و سقوط بوده فرماندهی رو به عهده داشته ،زمان تاریخ این درام همزمان با ۲۸ تمین پادشاه گوگوریو و فرمانده ارشد گوگوریو یعنی یون گه سومون میباشد ، که در اون
گربه های مبارز.
بازی‌های چندنفره آنلاین یکی از پرمخاطب‌ترین آثار در پلتفرم‌های موبایلی هستند؛ بازی‌هایی جذاب و اعتیادآورد که بازیکنان مدت زمان زیادی را صرف تجربه این‌چنین آثار می‌کنند. بازی موبایل Super Cats یکی از این بازی‌های چندنفره و سرگرم‌کننده است که حال و هوای کلی این بازی شبیه به بازی Brawl Stars طراحی شده است. استودیو Happy Universe این بازی را روی سیستم عامل اندروید توسعه داده است و در این بازی شاهد مبارزه قهرمانان گربه‌ای با یکدیگر هستیم.
زهرا نژاد بهرام صبح امروز پیش از آغاز جلسه شورای شهر تهران با اشاره به توییت یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر ارائه طرح جدایی ری از تهران گفت: متاسفانه این طرح با ۳۰ امضاء به هیات رئیسه وصول شده و فرید موسوی نیز در این باره توییتی منتشر کرده است.
وی با بیان این که اعضای شورای شهر تهران معتقدند که نباید یکپارچگی تهران به دلیل مسائل سیاسی دچار تغییر شود گفت: از دید ما شهروند منطقه ۲۰ با ۱۵ تفاوتی ندارد. هر چند که برخی از مناطق می توانند به دلیل شرای
سخت ترین کار دنیا ؟
کار در معدن؟
آتش نشانی ؟
کوره ذوب آهن؟
نه خیر ...
دیدن فیلم کره ای با مامان بزرگ ...به خصوص قدیمیاش ...
مثلا یه شخصیت مبارز رو گرفتن و دارن شکنجه میدن ...و دستاش رو بستن مثلا تو زندونه ...شروع میکنه گریه ...میگم گریه نکن مامان بزرگ ...میگه ببین دختر مردمو چطور انداختن زندون...!میگم دختر نیس مامان بزرگ ..پسره ...
میگه وا؟پس چرا موهاش بلنده ...میگم قدیما این شکلی بوده ...!دوباره گریه میکنه ...میگم چی شد باز ؟میگه لعنتیا نگا چطور اماما رو زندا
پد امضا دیجیتال وکام DTU-1031
تکنولوژی مانیتور: رزونانس الکترومغناطیسی
رزولوشن: 800*1280 پیکسل
معرفی و بررسی پد امضای دیجیتال وکام DTU-1031
پد امضاء دیجیتال وکام Wacom DTU-1031 یک محصول از شرکت آمریکایی وکام می باشد که نمایشگر مخصوص آن یک قلم نوری دارد که به جهت امضاء کردن و نوشتن بر روی فایل های قابل ویرایش طراحی و ساخته شده است.
پد
امضاء وکام مدل Wacom DTU-1031 دارای یک نمایشگر با ابعاد 26 سانتی متری
(10.1 اینچی) است. که از روزلوشن WXGA 1280*800 پشتیبانی می کند.
در خصوص
پد امضا دیجیتال وکام DTU-1031
تکنولوژی مانیتور: رزونانس الکترومغناطیسی
رزولوشن: 800*1280 پیکسل
معرفی و بررسی پد امضای دیجیتال وکام DTU-1031
پد امضاء دیجیتال وکام Wacom DTU-1031 یک محصول از شرکت آمریکایی وکام می باشد که نمایشگر مخصوص آن یک قلم نوری دارد که به جهت امضاء کردن و نوشتن بر روی فایل های قابل ویرایش طراحی و ساخته شده است.
پد
امضاء وکام مدل Wacom DTU-1031 دارای یک نمایشگر با ابعاد 26 سانتی متری
(10.1 اینچی) است. که از روزلوشن WXGA 1280*800 پشتیبانی می کند.
در خصوص
Una mattina mi son svegliat,o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!Una mattina mi son svegliato,e ho trovato l’invasor.O partigiano, portami via,o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!O partigiano, portami via,ché mi sento di morir.E se io muoio da partigiano,(E se io muoio sulla montagna)o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!E se io muoio da partigiano,(E se io muoio sulla montagna)tu mi devi seppellir.E seppellire lassù in montagna,(E tu mi devi seppellire)o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!E seppellire lassù in montagna,(E tu mi devi seppellire)sotto l’ombra di un bel fior.Tutte le genti che passeranno,(E tutti quelli che passeranno)o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!Tutte le genti che passeranno,(E tutti q
 عوامل مؤثر در قیام حسین (علیه‌السلام)

در قیام امام حسین علیه‌السلام چند عامل را باید بررسی کرد :الف - از امام حسین(ع)براى خلافت یزید بیعت و امضاء مى خواستند. آثار و لوازم این بیعت و امضاء چقدر بود؟ و چقدر تفاوت بود میان بیعت با ابوبکر یا عمر یا عثمان و صلح با معاویه و میان بیعت با یزید. به قول عقاد اولین اثر این بیعت امضاء سب و لعن على علیه السلام بود که در زمان معاویه شروع شده بود، و هم امضاء ولایت عهد و وراثت خلافت بود.ب - خودش مى فرمای
خاطرات احمد احمد نویسنده: محسن کاظمی انتشارات: سوره مهر
خاطرات احمد احمد : صفر تا صد یک مبارز سیاسی انقلابی در قالب روایتی خواندنی

خاطرات احمد احمدنویسنده: محسن کاظمیانتشارات: سوره مهر
بریده کتاب:
وسوسه های ایرج در من اثر کرد. من که نمازم را اول وقت می خواندم تصمیم گرفتم دگر نماز نخوانم!اذان شد و با اینکه وضو داشتم برای نماز برنخاستم لحظه به لحظه نگرانیم بیشتر می شد. اضطراب و تشویش تمام فکر و ذهنم را گرفت عقربه ها به سرعت به پیش می تاختند احس
برای تغییر تحول نام کمپانی سهامی یگانه مدارک ذیل واجب است :
الف – پیشین از امضا صورت گردهمایی تغییر‌و تحول نام , متقاضی می بایست برای پرداخت حق الثبت نام مبادرت کرده و آن گاه به واحد انتخاب اسم در اداره ثبت شرکتها , جهت دریافت و ثبت , نام نو برای کمپانی مراجعه نماید .
ب – تشکیل گردهمایی مجمع همگانی فوق العاده و تدوین صورت گرد هم آیی آن به همراه امضاء هیات رئیسه در پایین آن
ج – رعایت ملزومات اداری دعوت بر اساس ضابطه تجارت و اساسنامه کمپانی
د –
حالااا چه کار کنیم.
عمری تا دلمان میلرزید میگفتیم حاج قاسم هست.
اما امروز خبر رفتنت دلمان را لرزاند، حاج قاسمی هم نبودد که بگوییم خیالمان راحت حاج قاسم هست.
حالا چه کنیم با نبودنت.
چه کنیم با این درد.....
بعد از توو همه چیز هنوز ادامه دارد.
هنوز مبارزه هست.
هنوز هستند آدم هایی که تا اسرائیل را نابوود نکنند قرار نمیگیرند.
خیالت راحت تا ظهور همه چیز ادامه دارد.
دنیاا که بدون مبارز نمی ماند.
امااا قبول کن دنیاا امروز بدون تو چیزی را کم دارد.
دلمان امر

تعیین خواسته و بهای آن
صدور حکم مبنی بر الزام خوانده به ثبت واقعه رجوع

دلایل و منضمات دادخواست
۱۔ فتوکپی مصدق طلاق نامه، فتوکپی مصدق شناسنامه ها، شهود با مشخصات

ریاست محترم مجتمع قضایی خانواده…………………..با سلاماحتراما به استحضار می رساند:اینجانب (خواهان) به موجب طلاق نامه شماره …….. شماره ………….. در تاریخ ……………… از همسرم آقای…………. فرزند……………….. جدا شده بودم ولی در ایام عده رجوع واقع گردید. لیکن خوانده از ثبت واقعه رجو
سند
رسمی در ماده 1287 قانون مدنی تعریف شده است و از آنجا که پیمان نیز علی
الاصول در نزد مامورین رسمی دولت و در حدود صلاحیت آنها و بر طبق مقررات
قانونی تنظیم می شود از این حیث سند رسمی تلقی شده و واجد برخی از آثار
حقوقی و قانونی مترتب بر اسناد رسمی خواهد بود از جمله اینکه امضاء کننده
ذیل قرارداد ( پیمان ) نمی تواند نسبت به مفاد پیمان یا امضاء خود ادعای
انکار یا تردید نماید بلکه در اینخصوص فقط ادعای جعل پذیرفته می شود و
همچنین تاریخ مندرج در سند
«روزی یکی از زنان اصفهانی کفن خود را آورد تا بانو امین آن را امضاء کند و او به فکر خود از شفاعت این سیده جلیله در برزخ و روز قیامت استفاده کند. بانو با نگاهی پر معنا به او نگریسته و می گوید:خانم من! این ها را به دلت بنویس نه به کفن!»
به انتشار و اشاعه اخبار دروغ و وقایع خلاف واقع به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی  نشر اکاذیب گفته می‌شود.جرم نشر اکاذیب از جرایم مطلق است، چون تحقق نشر اکاذیب منوط به تحقق ضرر خارجی نیست، چرا که اگر صرف انجام عمل مجرمانه صرف نظر از ایجاد نتیجه جرم باشد، جرم مطلق است.درجرم نشر اکاذیب صرف نشر و انتشار مطالب کذب ودروغ به طرقی که درقانون مجازات اسلامی پیش بینی شده است جرم بوده و نیازی به مشاهده نتیجه این عمل نمی باشد.مجازات
می خزی روی زمین. با دستان گِلی ات روی آرواره های درختان تنومند جنگل.
آن ها که از خاک بیرون زده اند. خشک اند اما خیس...
تو به میانه ی دشتی میمانی که در آنجاست. کمی دورتر... همانجا...
با دستان گِلی ات، با چشمانت که کمین کرده به دور، اشاره میکنی.
شروع همان جاست.
و تا شروع فاصله ای نیست. خبری نیست. رازی نیست. حرفی نیست.
شکی نیست. تنها یک چیز هست...
که کسی همراه تو نیست.
حال...
مبارز ها می خزند.
یکی یکی می روند.
در حالی که تماشا میکنی...
خودت را در همین حال میبینی.
شهروز مقصود طالقانی أو یک تکواندو کار است که در خردسالان عناوین زیادی کسب کرد أو توانست:٣بار قهرمان استان مازندران شود در انفرادی در مسابقات تیمی هم در تیّم شهاب نور دوم شد و در مسابقات کشوری تیمی مقام دوم را کسب کرد
او در أوزان های ٢٨ ٣٠ ٣٢ بیشتر کسب مقام کرد و أین مبارز چالوسی یکی إز مدعی های مسابقات بوده و هست أو هم اکنون در نونهالان مبارزه میکند و أو درحال گذر إز مصدومیت هاست و تعویض باشگاه خود به اماتور به سطح حرفه ای.  امید برأی موفقیت ا
در دیدار دست اندرکاران کنگره ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر که دوشنبه ۲۳ دی ۹۸ برگزار شده بود صبح امروز در بوشهر منتشر شد: کسی از دوستان ما میگفت اگر شهید نادر مهدوی متعلّق به کمونیست ها بود، یک چگوارا از او درست میکردند؛ یک چهر ه بین المللی مبارز. حضورش در منطقه خلیج فارس، آن درگیری اش با آمریکایی ها، بعد هم دستگیری و شکنجه و شهادتش/ رئیسعلی دلواری، آدم به این عظمت، آدم کمی که نیست، در بین نسل جوان ما چند درصد او را میشناسند؟ چند درصد اسم او را شنیده
جواد تندگویان در سپیده‌دم روز 26 خرداد سال 1329 هجری شمسی پا به عرصه هستی نهاد. قدومش مایه برکت و خیر برای خانواده بود و وجودش روشنی بخش جانشان.
قبل از اینکه به مدرسه برود پدرش او را به مسجد برد و با قرآن آشنا کرد. پدرش از هواداران آیت الله کاشانی ـ روحانی مبارز، مشهور بود.
ادامه مطلب
مجازات مرتکب جرم خیانت در امانت بر اساس ماده ۶۷۴ قانون تعزیرات مصوب ۱۳۷۵  حبس از شش ماه تا سه سال می باشد. همچنین قانونگذار در ماده ۶۷۳ قانون یاد شده، برای سوء استفاده از سفید مهر یا سفید امضاء یک تا سه سال حبس تعیین کرده است.
کاربر با شناسه کاربری fate  

mh*****Dan@gmail.com  _
سلام.  چرا استعلام قسمت حق امضاء کارشناسی نظام مهندسی ر. 
 راه اندازی نمیکنید؟   خیلی خوبتر میشد اونطوری. چون الان خیلیها  دو سالشون
نگذشته  شروع به بهره برداری از حق امضاء میکنن ، اونجوری میشد 
فهمید  و راه برای  تخلفات تنگتر میشد.
مرسی از سامانه توت 
کاربر با شناسه کاربری hakandeniz***53@gmail.com _
   نظر داد؛ 
    با عرض خسته نباشید.       خب.  شما با تمام محاسنی که 
 دارید. ولی به یک نکته توجه نکردید ،   بابا
لومومبا؛ نخست‌وزیری که MI6 در اسید حل کرد
نگاهی به سرگذشت پاتریس لومومبا، این مبارز ضد استعمار، سند جنایت هولناک دیگری از دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا و بریتانیا را ورق می‌زند که آشکارا منتخب یک ملت را برای تداوم استثمار و استعمار ثروت آفریقا، به وحشیانه‌ترین شکل ممکن به قتل می‌رسانند.

ادامه مطلب
در درگیری های امروز نیروهای امنیتی هند و مبارزین مسلح کشمیری،
دو مبارز کشمیری کشته شد. ناآرامی در بعضی از مناطق کشمیر که از پنج روز
قبل با کشته شدن ذاکر موسی، فرمانده غزوة الهند کشمیر شروع شد، همچنان
ادامه دارد.‌ نیروهای امنیتی علاوه بر سرکوب اعتراضات بوسیله گلوله های
ساچمه ای، برای کنترل شرایط اقدام به بازداشت جوانان و دانشجویان می کنند
روز جهانی زن!!!!!
روز جهانی زن را زمانی پایه گذاری نمودند،که زنان کارگر از مشقت کار و نبود حقوق و پایمال شدن حقشان به خفقان رسیده بودند.
زنان ،مادرانی بودند که مردان را به دنیا آورده بودند و به آنها زندگی بخشیده بودند؛درحالی که مردان خواستار سلب حیات زنان بودند. زنان  شجاعانه لب به سخنان اعتراض آمیز گشودند و خواستار آسایش و آرامش و مدیریت خارق العاده مانند مردان گشتند.زنان چنان مطلومانه از حق خود دفاع نمودند که سالها روز جهانی زن در جهان یاد
⭕️بی حجابان غاصبند و غصب دلها می کنندصاحب آن خانه را از خانه بیران می کنند.
صادق آل محمد گفت: دل عرش خداستبی حجابان عرش حق را لانه ی خود می کنند.
خواهرم گر شیر باشی و دلِ شیرت بودهل مبارز با خدا گفتی و مغلوبت کند
گر طلاقی را که مبغوض است بابش باز شدانتهای غصب دلها بود که کارش زار شد.
آتشی کانداختی در کلبه ی عشقِ کسیدودِ آن آتش به چشمت رفته و کورت کند.
یک نصیحت بشنو از من پا مزن بر بخت خویشچون کسی چون تو دلِ شُویت به تسخیر آورد.
توبه کن، بگرد و مایو

باسمه تعالییاران پیغمبرحمزهغزل۶
حمزه می باشد رشید و صاحب فهم و کمالجان خود را می دهد، در راه یزدان و وصال
حمزه همراه علی حاضر شود در جبهه هاتا نگردد مصطفی در بند و در رنج و ملال
حمزه می جنگد برای عزت اسلام و دیناز بزرگان قریش است ، مظهر جود و کمال
غیرت و درکش سبب شد تا که او مسلم شودهر که آزارد نبی را، حمزه تازد بی مجال
می زند برفرق دشمن، حمزه با شمشیر هااو شجاع است و مبارز، در رشادت بی مثال
وحشی آرد جگر حمزه برای هند پستمثله کردند آن بدن را، د
+ اولین چیزی که از شما تو بخش اورژانس میپرسن اینه که از یک تا ده به دردت چه شماره‌ای میدی...این سوال رو صدها بار از من پرسیدن...و یادمه یه بار وقتی که نمی‌تونستم نفس بکشم و قفسه سینه‌ام تو آتش میسوخت، با اینکه نمیتونستم حرف بزنم ۹ تا انگشتم رو بالا گرفتم و نُه رو نشون دادم...بعداً وقتی بهتر شدم پرستار اومد و بهم گفت که من یه مبارز واقعی هستم.ازم پرسید: میدونی از کجا میدونم؟چون دردی رو که ده بود، گفته بودم ۹!اما حرفش خیلی هم حقیقت نداشت... بخاطر شجا
استشهادیه: بدینوسیله اینجانبان امضاء کنندگان ذیل با اطلاع کافی و کامل از وضعیت مالی و مــعـیشتی آقـــای/ خـــانم .......................................   فرزند................. که ملزم به پرداخت مبلغ......................... ریال بابت.....................................می باشد با اتیان سوگند به خداوند متعال شهادت می دهیم که نامبرده فاقد هر گونه دارایی و مالی جهت ادای دیون خود می باشد ضما از مجازات شهادت دروغ و ضمانت شرعی و اخروی آن آگاهی کافی دارم
                                          بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                           تاریخ 5 /8/97
 مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد                                                     شماره :        ــ
                دبستان هاتف کیان)                                                                                  پیوست :      
پس از سقوط طالبان در افغانستان شرکتهای صاحب نام تولید کننده ماشین آلات صنعت چاپ برای کمک های انسان دوستانه ماشین آلات مختلفی در افغانستان نصب و راه اندازی کردند.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، مشکل در ابتدای کار بخش اپراتوری ماشین آلات صنعت چاپ افغانستان بود که اکنون با تمرکز بر آموزش بخش عمده ای از آن برطرف شده است.
بر اساس گزارش وزارت معارف افغانستان چاپ ۱۰۹ میلیون جلد کتاب درسی با عنوان «مدارس تعلیمات اسلامی» را که تا پیش از
امروز خیلی دلم میخواد بنویسم. توی روزگاری که هیچ کس توی وبلاگ نمی نویسه، این عطش من برای نوشتن توی وبلاگ، برای خودمم عجیبه. بیشترم وقتایی می نویسم که دلگیرم. که کسی یا چیزی دلمو شکسته و می خوام با خودم دوست باشم. خودمو آروم کنم. به خودم عشق بدم. 
من زندگیمو دوس دارم. خونمو دوس دارم. وسایلی که برای ساختن این زندگی خریدم، تک تک شونو دوست دارم. واسه ی این زندگی، حاضر شدم از شهر و دیارم بگذرم. از دیدن هر روزه ی پدر و مادرم، از خوردن نون داغ، از گشت زدن
امروز،توی شلوغی کارای روزمره،یه پرده از جلوی چشمام کنار رفت...یه جرقه از خواستن حقم از زندگی!جوری که نزدیک بود به گریه بیفتم..."هیچکس لازم نیست رویای منو بدونه""هیچکس حق نداره راجبش حرف بزنه""رویای من،رویای منه""حق منه""سهم منه"آدمی که حتی رویاشو خودش انتخاب نکنه چی داره؟و من رویامو انتخاب کردم...چیزی که همیشه میخواستمش...من،پریسا،یک رهبر خواهم شد؛یک مبارز.و تا پای جونم برای هدفم می جنگم.در واقع تلاش خاصی لازم نیست بکنم...ف
کلیات امضاء
شرح و توضیح هر علمی نیازمند تعریف دقیق آن علم و آگاهی کامل به مفهوم واژه ها و تعاریف آنها می باشد. دانش حقوق اسناد الکترونیکی نیز از این قاعده مستثنی نیست بنابراین در ابتدا به تعریف واژه امضاء، یکی از مفاهیم و واژگان کلیدی این دانش می پردازیم.

2-1-1 تعریف امضاء
تعریف امضا از دو منظر لغوی و حقوقی در ادبیات و حقوق ایران و سایر نظامات حقوقی قابل بررسی است، که در ادامه به تفکیک به این مفاهیم خواهیم پرداخت و از منظر مطالعه تطبیقی سعی در

این کتاب به ذکر مطالبی میپردازد که کمتر کتابی در زمینه مبارزه و هنر رزم ، به آن پرداخته است.مطالبی که جزء ساده ترین نکات و در عین حال مهمترین رازهایی است که در بردارنده ی علل پیروزی و شکست در یک مبارزه تن به تن است. امید آن است که پس از مطالعه ی این کتاب، نقوص پنهان وجود هر مبارز، برطرف شده و یک رزمی کار شجاع و هوشمند از دل این کتاب بیرون آیید.لازم به ذکر است که مطالب این کتاب برگرفته از برخی نظریات مربوطه از استاد بروسلی نیز میباشد.
لینک دا
دانلود فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا با کیفیت 1080p Full HD
فیلم بدون تاریخ بدون امضا ۱۳۹۵ به کارگردانی وحید جلیلوند
دانلود فیلم بدون تاریخ بدون امضا
کارگردان: وحید جلیلوند | ژانر: درام، معمایی، هیجان انگیز | سال تولید: 1395 | انتشار: 1397
مدت زمان: 104 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کنندگان: احسان علیخانی و علی جلیلوند
خلاصه داستان:دکتر کاوه نریمان (با بازی امیر آقایی) در زمان رانندگی با یک موتور
بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                           تاریخ 5/8/97
 مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد                                                     شماره :        ــ
                دبستان هاتف کیان)                                                                                                                پیوست :      ــ          
 ماده 1) طرفین قرارداد:
واقف:
خانم/آقای
.................................. فرزند .............................
دارای شماره شناسنامه ............................. کدملی
............................. صادره از ........................ متولد
........................ ساکن
..................................................................................................................
شماره تلفن ثابت ............................. همراه
..............................
 موقوف علیهم:
اولاد واقف و بعد از فوت هر یک از آنان اولاد متوفی الی غیر النهایه.

ماده 2) عین موقوفه:
تمامیت ............. دانگ یک
قطعه زم
مجازات صدور چک بلامحل
مجازات صدور چک بلامحل نسبت به صادر کننده آن قابل اعمال بوده و نسبت به ظهر نویسان ( پشت نویسان ) چک ، قابل اعمال نیست .
به موجب ماده 7 ( اصلاحی 1382,6,2 ) قانون صدور چک :
« هر کس مرتکب بزه صدور چک بلامحل گردد به شرخ ذیل محکوم خواهد شد :
الف – چنانچه مبلغ مندرج در متن چک کمتر از ده میلیون ( 10,000,000 ریال )  باشد به حبس تا حداکثر شش ماه محکوم خواهد شد .
ب – چنانچه مبلغ مندرج در متن چک از ده میلیون ( 10,000,000 ) ریال تا پنجاه میلیون ( 50,000,000 ) ریال ب
BluRay,Legend of a Rabbit,Legend of a Rabbit: The Martial of Fire 2015,WEB-DL,x265 HEVC,خرگوش کونگ فو کار,دانلود Legend of a Rabbit: The Martial of Fire 2015 720p,دانلود انیمیشن افسانه مبارز با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Legend of a Rabbit The Martial of Fire 2015 1080p,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
گاهی پیش میاد که توی خبرها میشنویم که مجلس دو فوریتی فلان طرح رو تصویب کرد یا در مورد لایحه خبری رو میخونیم، اما تفاوت این‌ دوتا چیه؟ 
لایحه همون پیشنهادی هست که دولت برای تصویب به مجلس تقدیم می‌کنه. طرح قانونی پیشنهادی هست که با امضاء حداقل ۱۵ نفر از نماینده‌های مجلس به رئیسشون داده می‌شه!
ادامه مطلب
GPRS POS یا دستگاه پایانه سیار(بیسیم)، نسل جدیدی از دستگاه‌های کارتخوان است که با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش را با استفاده از سرویس‌های بستر GPRS انجام می‌دهد..

کاربرد- درفروشگاه‌های بزرگ که سیستم پخش سیار (Delivery) دارند-در سیستم‌های توزیع مویرگی یا شرکت‌های پخش- در محل‌هایی که دسترسی به سایر خطوط ارتباطی به سهولت امکان‌پذیر نیست
ویژگی‌ها- قابل حمل بودن دستگاه و عدم محدودیت مکانی- سرعت بالای تراکنش-
GPRS POS یا دستگاه پایانه سیار(بیسیم)، نسل جدیدی از دستگاه‌های کارتخوان است که با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش را با استفاده از سرویس‌های بستر GPRS انجام می‌دهد..

کاربرد- درفروشگاه‌های بزرگ که سیستم پخش سیار (Delivery) دارند-در سیستم‌های توزیع مویرگی یا شرکت‌های پخش- در محل‌هایی که دسترسی به سایر خطوط ارتباطی به سهولت امکان‌پذیر نیست
ویژگی‌ها- قابل حمل بودن دستگاه و عدم محدودیت مکانی- سرعت بالای تراکنش-
قوانین و مقررات شرکت تکسو 

شرایط عمومی:
بند پنج- مشاور فروش حق ندارد هیچ گونه قراردادی را از طرف شرکت با هیچ شخص حقوقی و یا حقیقی امضاء نماید.

با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید. احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703
« این صحبتِ امروز و دیروز نیست! دست کم بیست سالش را که به خوبی به خاطر داریم. تمام درخواستمان در دو کلمه خلاصه می شود : «معیشت» و «منزلت» و جالبتر اینکه این دو کلمه انگار چنان به هم زنجیر شده اند که با هیچ رمل و اسطرلابی باز نمی شوند!» تکرار مداوم همین دو مطالبه ، جنبش صنفی معلمان را به یکی از خبرسازترین جریان‌های اجتماعی چند سال اخیر ایران بدل کرده است. مطالباتی که گاهی با نامه‌نگاری و جمع‌آوری امضاء برای وادار کردن مسولین کشور به عمل به تعه
20 سال پیش در محضر طلاق گرفتیم تو شناسنامه ودر دفتر ثبت شد امضا هم کردیم بعد یک ماه شوهرم پشیمان شد با تهدید و زور سردفتر را راضی کرد که در دفتر قید کند طلاق باطل است به دلیل نخواندن صیغه طلاق عقد به قوت خود باقی است ولی در شناسنامه طلاق قید شده حالا در دفتر بالای امضاء من این جمله رو قید کردند الان من طلاق نامه میخوام سردفتر فوت کرده محضر جایگزین میگه از اول برای طلاق باید اقدام کنید شما همسر ایشون هستید آیا راهی هست؟

به دفتر بازرسی ثبت در خصو
حضارعلت راجویا شدند طالقانی گفت:
بنده فکرمی‌کردم برای پایان دادن به این دستبوسی‌ها انقلاب کردیم
سیزدهم اسفند زادروز آیت الله طالقانی؛ روحانی مبارز ، نواندیش و فعال سیاسی گرامی باد♥️
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 947×1080]
مشاهده مطلب در کانال
رئیس جمهور اگر به مردم دروغ بگوید!
وزرایی که برای فرار از استیضاح، به برخی نمایندگان خواهان استیضاح، باج دهند!
نمایندگان مجلسی که امضاء خود را جهت استیضاح وزیر، پس میگیرند!
مدیرانی که در انجام تصمیمات بزرگ ملی مانند مسئله بنزین مردم را نامحرم می دانند!
مدیرانِ کلّی که بی حیایی می کنند!
و .....
ارزش یکسانی دارند و باید در یک "سبد" چیده شوند!!
حضرت آیت الله حججی روحانی مبارز و یار صدیق امام خمینی پس از سال ها خدمت در سنگر انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان های حضرت امام خمینی و آیت الله خامنه دیروز در 1 شهریور سال 1398 به دیدار آقا امام زمان رفت . مجلس خاکسپراری ایشان با حضور نمایندگان ، مراجع تقلید بزرگوار و نماینده ولی فقیه برگزار شد . آقا سید سجاد حججی نماینده شهرستان میانه در مجلس اول تا سوم بود  . ایشا در نوفل لوشاتو  به دیدار امام رفتند و امروز دار فانی را ودا و به دیدار حق رفتند . عالم
نفله رو یادتون هست؟
همون رئیسی که تا می‌تونست
چِزوندَتَم!
امروز فرم تسویه
حسابشو آورد که امضاء کنم...
امروزی که من رئیسم
و اون مستعفی!!

همچین
که امضاء می‌کنم، یاد اون روزی میوفتم که بهش گفتم:
تو اداره، ما سنگ ریزه‌های تهِ جوبیم و امثال شما آب رَوان...
شما می‌رید و گاهی ما رو می‌سابید و جابه‌جا می‌کنید...
ولی مهم اینه که شما رفتنی هستید و
ما (تا زمان بازنشستگی یا مرگمون) تو این ادارات موندنی!
حالا ببین کِی بشه که بِری و ما یه نفس راحت بکشیم و

باسمه تعالییاران پیغمبرحمزهغزل۶حمزه می باشد  عموی احمد و مردی سعیدقبل اسلام است یار و یاور احمد ز کیدحمزه همراه علی حاضر بود در جبهه هاتا نگردد مصطفی در بند اشخاص پلیدحمزه می جنگد برای عزت اسلام و دیناز بزرگان قریش است ،در احد گردد شهیدغیرت و درکش سبب شد تا که او مسلم شودهر که آزارد نبی را، حمزه می تازد شدیدمی زند برفرق دشمن، با دو شمشیر و دو دستاو شجاع است و مبارز، جبهه همتایی ندیدوحشی آرد جگر حمزه برای هند پستمثله کردند آن بدن را،بهر زی
یکی دیگر از فنون کن‌دو که در دسته شیکاکه وازاها قرارمی گیرد هیکی وازا[1]ست. هیکی وازا به مجموعه تکنیک هایی گفته می شود که معمولا پس از تای آتاری[2] ویا خارج شدن از تسوبا زِری آی[3]، درحال دورشدن از حریف وبا حرکت رو به عقب اجرا می شوند. در مبارزه، ممکن است پس از رد وبدل شدن چند ضربه، دو مبارز به یکدیگر نزدیک شوند و در موقعیتی که با آن تسوبا زریای گفته می شود قرارگیرند. در تسوبا زریای
ادامه مطلب
یکی دیگر از فنون کن‌دو که در دسته شیکاکه وازاها قرارمی گیرد هیکی وازا[1]ست. هیکی وازا به مجموعه تکنیک هایی گفته می شود که معمولا پس از تای آتاری[2] ویا خارج شدن از تسوبا زِریای[3]، درحال دورشدن از حریف وبا حرکت رو به عقب اجرا می شوند. در مبارزه، ممکن است پس از رد وبدل شدن چند ضربه، دو مبارز به یکدیگر نزدیک شوند و در موقعیتی که با آن تسوبا زریای گفته می شود قرارگیرند. در تسوبا زریای
ادامه مطلب
امروز آخرین امتحانمم دادم و الان عصره و دانشگاهم. دانشگاهم، در حالی که ساعت 15:30 هست و آخرین روزی بود که توی این دانشگاه چیزی داشتم برای انجام! بقیش حساب نیست، بعداً نهایتاً واسه یه دفاع پایان‌نامه و دو تا -ده تا- امضاء برمی‌گردم، و اون این نیست.
الان رو یه صندلی از وسایلِ ورزشی تهِ دانشگاه نشستم و به این فک میکردم، که چرا هر روز نمیومدم همینجا بشینم و یه صفحه یادداشت کنم و برم. - الان که تموم شد دیگه؟ بیخیال. بیخیال محسن. اصلاً زمانی نمونده. اص

مراحل ثبت آگهی در روزنامه رسمی شرکت ها
روزنامه رسمی شرکت ها یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که شما باید برای شرکت خود به دنبال آن باشید. در واقع باید بدانید که روزنامه رسمی شرکت ها از جمله مراحلی می باشد که باید برای ثبت شرکت خود به دنبال آن باشید. روزنامه رسمی وابسته به قوه قضائیه می باشد و شما باید برای ثبت شرکت خود و همچنین ثبت روزنامه خود در صورتی که به مشکل برخورد به این سامانه مراجعه کنید. موارد بسیار مهمی در روزنامه رسمی شرکت ها ثبت می

بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                           تاریخ : 16 /7/97
                دبستان هاتف کیان                                                                                         
مدارک لازم برای طرح دعوی طلاق توافقی عبارت است از: 1- کپی کارت شناسائی زوجین «کارت ملی یا شناسنامه» 2- کپی عقدنامه «در صورت عدم وجود عقدنامه می توان رونوشت آن را از دفتر ازدواج تهیه نمود» 3- توافق نامه طلاق توافقی «صورتجلسه طلاق توافقی» برای اطلاع از نمونه صورتجلسه طلاق توافقی  «نمونه صورتجلسه طلاق توافقی» 4- دادخواست 5- در صورت وکالت در طلاق ارائه کپی وکالتنامه نکته: مدارک مورد نیاز می بایست برابر اصل شده و در جلسه رسیدگی نیز اصل آن وجود داشت
ثبت شرکت تولید صنایع چوبی :وجود چوب و فرآورده های چوبی ازگذشته اهمیت اقتصادی بسیاری داشته است. چوب محصولی است ازطبیعت که به مرور زمان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. صنایع چوب ایران نقش مهمی را در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف برنامه توسعه ایفا می نماید، برای ایجاد کسب و کار در این زمینه شما باید در ابتدا یک شرکت دریکی از دو قالب رایج سهامی خاص و یا با مسئولیت محدود به ثبت برسانید. این نکته نیز حائز اهمیت است که پیش از ثبت شرکت تولید صنایع چوبی، دریا
متن اهنگ رضا بهرام به نام لطف
ببین عاشق شدم ای رهگذر مرا هرجا که شد با خود ببر باور کنتا تو از راه رسی شاعران شعر سرایند قوم مردان مبارز به این شهر بیایندتا تو از راه رسی پنجره ها باز بمانند مرد و زن بر سر هر کوچه آواز بخوانندخالی از لطف نباشد گذری کنی از این کوچه بن بستخالی از لطف نباشد بر دل غم زده ما بکشی دستمن توقع ندارم همنشینم شوی ای حضرت دریاخالی از لطف نباشد بزنی موج بر این ساحل تنهازیبای من تنها تویی صبر و قرار من همه دار و ندار مننخوا
وکیل سفته در مشهد
سفته سندی است که به موجب آن امضاء کننده متعهد می شود تا مبلغی را در موعد معین یا عندالمطالبه در وجه حامل یا شخص معین یا به حواله کرد او بپردازند. سفته علاوه بر امضاء یا مهر متعهد باید مشخص کننده مبلغ تعهد شده، گیرنده وجه، و تاریخ نیز باشد.

مندرجات سفته
به موجب ماده ۳۰۸ قانون تجارت ، سفته علاوه بر امضاء یا مهر ، باید دارای تاریخ و متضمن مراتب ذیل باشد: مبلغی که باید تادیه شود با تمام حروف ، نام گیرنده وجه و تاریخ پرداخت باید د
- سلام
+ سلام، چطوری؟
- حوصلم سر رفته...
+ ای بابا
- چکار کنیم؟!
+ خوب ؟ ؟ ؟ اهم ؟ آخرین بار کی ایرانو تحریم کردیم؟
- حدود دو هفته پیش 
+ اها یادم اومد، سپاه بود
- خوب؟
+ چیزی مونده از ایران که تحریم نیست؟
- ایول :) صبر کن فکر کنم؟ ؟ صدا سیما خوبه؟
+ آره بد نیست بریم برای امضاء...
 ( وقتی شنیدم : "وبسایت کاخ سفید درحال جمع آوری امضا برای تحریم بعدی صداوسیمای جمهوری اسلامی (IRIB)" این ماجرا اومد تو ذهنم.)
بسم الله الرحمن الرحیم
یا اباصالح المهدی ادرکنی
بدبخت وحقیریم  وقتی احترام واستقبال برای دیدن و عکس گرفتن و امضاء گرفتن از یک هنر پیشه و یا یک خواننده که آثاری ارائه میکند که مرهمی بر زخمی از زخمهای جامعه نیست ، بیشتر از متخصص مفید به حال جامعه باشد...

وقتی اطلاعات دانش آموزان و دانشجویان ما از زندگی متخصصان بیشتر از مانکن ها است
 آموزش و  تربیت ما رو به سقوط است و باید یک علامت سوال در مقابل تمام زندگی خود بگذاریم که چه کرده ایم؟؟؟
برای حل مشکلات رفاهی و اجتماعی استان ، شهر و یا روستا و محل کار کارگری صیادی کشاورزی و یا نجاری کارمندی سرمایه گذاری ،مشکلات بانکی و هر چیزی... یک دادخواست را شروع کنید
، امضا کنید و صدای شما را تقویت کنید.
تیم نویسندگان سایت زیباکناری و همینطور وکیل پایه یک دادگستری خانوم ماریا سعیدی بهمراه تیم با تجربه خود می تواند به بهینه سازی دادخواست های شما کمک کنند و در جمع آوری از امضاها کمکتان  می کند و حتی باعث جلب توجه رسانه های بزرگ دیگر شود  طوما
واقعا خوشحالم ک اینجا هستم تا تکنولوژی ویکی رو به شما معرفی کنم،تکنولوژی بی نظیری که توانایی انجام خدمات برای صاحبان تمامی مشاغل در هر دسته و همچنین کلی خدمات و ....بی نظیر دارد که به دلیل کپی برداری بعضی دوستان و فعالیت آنان در عرصه کپی برداری نمیتوانم بیشتر توضیح بدم فقط میتونم بگم مه منتظر باشید زیرا....طوفانی در راه است.....پروزه ویکی،تکنولوژی بزرگ،انقلابی در تکنولوژیامضاء عرفان اوجاقلو
پرفروش ترین ها تا روز جاریآمار فروش فیلم‌های سینمایی و کم فروش و پرفروش‌ترین آنان منتشر شد .صدرنشین فروش فیلم‌های سینمایی کشورمان کماکان «مطرب» است ; فیلمی که تا ظهر روز جاری به فروش ۳۸ میلیارد تومانی رسیده است .به‌دنبال جدول فروش همگی فیلم‌های سینمایی روی پرده را تا ظهر روز جاری ملاحظه کنید :فیلم فروش ( به تومان ) روزهای نمایشمطرب ۳۸ میلیارد ۹۶ روزدیده و گوش بسته ۱۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ۹۶ روزذیل لحاظ ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون
میگم کهههههههههههه، مخاطبین وبم کسی هست که دستی به قلم داشته باشه؟!اسم و فامیلمو به فارسی میخوام.کسی هست بتونه یه امضا هنری شیک بهم پیشنهاد بده؟کلی تمرین کردم فعلا هیچی به دلم نمیشینه ،اینم آیدی Hiiiiiss@
و اینم اولین طراحی بنده، یعنی عاشق معصومیت این بچم! هنوز کاملِ کامل نشده ولی فعلا همینو میذارم
​​

استفاده از وکیل در طلاق توافقی اجباری است؟ اگر سوالی دراین باره دارید به سایت خوب گروه وکلای تهران مراجعه وبه جواب تمام سوالات خود برسید 
ما قسمتی از مطالب سایت را با شما به اشتراک میگذاریم

طلاق توافقی بدون وکیل و مراحل آن
الزام قانونی برای استفاده از وکیل در طلاق توافقی برای زوجین وجود ندارد ،
و طرفین خواهان طلاق می توانند مراحل طلاق توافقی را بدون دادن وکالت طی کنند .
اما دادن وکالت به وکیل به جهت طلاق توافقی مزایایی برای موکل و حتی طرف م
ثبت شرکت سریع
قطعا در دنیای امروزی که همه ی فرایند ها با سرعت انجام می شود و عمر انسان به سرعت می گذرد بایستی
برنامه ریزی دقیقی داشت تا بتوان از زندگی لذت برد و به اهدافی که در نظر دارید رسید یکی از مواردی که در برنامه ریزی موثر است زمانبندی می باشد به عبارتی دیگر یک برنامه ریزی زمانی  به هدف منتهی می شود که بر طبق زمانبندی دقیقی انجام شود.
موسسه حقوقی همای راستین میهن موسسه ای معتبر می باشد, تمامی اموراداری ثبتی ,حقوقی ,مالی و ... در این موسسه ت
چک
بوسیله ی امضاء کننده در طی عملیات شکلی بوجود می آید و صادر کننده آنرا
صرفا برای امانت گذاردن بوجود نمی اورد ، بلکه گاها در اثر یک رابطه
قراردادی یا تعهدی چکی از طرف صادر کننده به گیرنده چک که طرف قرارداد یا
متعهد له می باشد واگذار و سپرده می شود .
دهنده چک امانی غالبا با هدف و قصد امانت گذاردن ، چکی را به طرف معامله
ی خود نمی دهد بلکه قصد او قوام بخشیدن و ایجاد انگیزه و اعتماد در طرف
مقابل خود است و استرداد چک مزبور نیز زمانی امکان پذیر اس
یکی از کارایی که هر از گاهی سعی میکنم انجام بدم اینه که وبلاگمو برای اندک روزی ببندم و ببینم چه کسایی متوجه میشن و چه کسایی هم میرن و واقعا میرم از لای اسکرین شات هام پیداشون میکنم و خوشحال میشم که بالاخره با خودشون کنار اومدن که این وبلاگ ارزش خوندن که نداره هیچ!بلکه نویسنده اش هم ی روانی عه(: من خوب میدونم که خیلی از آدمای اینجا فقط از روی با معرفتی شونه که دنبالم میکنن..ممنونتم رفیق که هنوزم منو یادته...♡ میدونم ی جایی تو هم کم میاری و توی اسک
نام فیلم: خون و استخوان
ژانر: اکشن – رزمیسال انتشار: ۲۰۰۹
مدت زمان: ۹۳ دقیقه
کیفیت: HD
کارگردان: Ben Ramsey
ستارگان: Michael Jai White, Julian Sands, Eamonn Walker, Dante Basco
زبان: فارسی
خلاصه ی داستان:
یک مبارز سابق که به تازگی از زندان آزاد شده است ، برای عملی کردن قولی که به دوست مرحومش داده بود ، وارد مبارزات زیر زمینی می شود و…
گرفتن چک و سفته از کارمند امروزه به عنوان یکی از شرایط اصلی استخدام افراد در نظر گرفته می‌شود. در کنار سختی‌های یافتن شغل و شروع کار جدید، ارائه همچین تعهدی برای برخی بدون ترس هم نیست. اما چه مشکلات قانونی می‌تواند در پی ارائه ضمانت‌کاری با چک یا سفته ایجاد شود؟ آیا در زمان اتمام همکاری گرفتن چک و سفته از کارفرما به راحتی صورت می‌گیرد؟ بسیاری از افراد پاسخ این سوالات را نمی‌دانند و از قانون کار اطلاعی ندارند. همین بی‌اطلاعی به کارفرمای
آیت‌الله بهجت (ره) از مراجع تقلید سرشناس شیعه بودند که جدای از شهرت در نزد خاص و عام از جهت عرفان و معنویت، از شاگردان عارف مشهور سید علی آقای قاضی شمرده می‌شوند. در این بین اگر چه شخصیت وی دارای ابعاد علمی و سیاسی حائز اهمیتی بود ولی وجه معنوی و عرفانی او مانع از بروز و ظهور سایر ابعاد وجودی و شخصیتی این فقیه عالی مقام می‌شد.
ادامه مطلب

ثبت تغییرات شرکت
مسلماً هر نوع شرکتی بعد از ثبت شرکت به ایجاد تغییراتی در شرکت نیاز پیدا خواهد کرد که قانون تجارت این امکان را به انواع شرکت ها داده است تا بتوانند در رابطه با هر آنچه که به شرکت ها و ادامه فعالیتشان مربوط میشود با تنظیم صورتجلسات خاصی این تغییرات را اعمال و ثبت نمایند.

انواع ثبت تغییرات در شرکت
افزایش یا کاهش سرمایه
تغییر سمت و اعضاء هیئت مدیره
انحلال شرکت
تاسیس یا انحلال شعبه
تغییر نام شرکت
تغییر آدرس و محل دفتر مرکزی
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت

به پیشنهاد دوستان، فایل پی دی اف کتاب "مرد و درد" حاوی خاطرات طلبه شهید ابوالقاسم بزاز به عنوان نماد یک روحانی مبارز واقعی که متن آن در سه قسمت در وبلاگ منشر شده بود به مخاطبان عزیز تقدیم می شود.
جهت دانلود به این آدرس مراجعه نمایید:

http://uupload.ir/filelink/rb0mSlUrayFw/u9b_مرد_و_درد.pdf

ارتش یمن که مورد حمایت جنبش انصارالله یمن است، اعلام کرد که یک سامانه موشکی جدید را به مرحله بهره‌برداری رسانده و به زودی از آن رونمایی می‌کند.
به گزارش گروه اخبار سیاسی “ پایگاه خبری” سرباز مبارز"، به نقل از شبکه المسیره، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به جنبش انصارالله در ...
ادامه مطلب

تاسیس شرکت
شما برای تاسیس شرکت در هر نوعی که باید مدارکی را تحویل دهید تا شرکت شما به ثبت برسد. در واقع باید بدانید هر فردی که تصمیم به تاسیس شرکت می گیرد باید مدارک مورد نیاز برای تاسیس آن شرکت مورد نظر خود را ارائه دهد تا با ثبت شرکت او موافقت کنند. شرکت های تجاری با یکدیگر تفاوت دارند و به همین دلیل مدارکی را هم که باید هر یک از آنها تحویل اداره ثبت دهند با دیگر مدارک تفاوت باشد. برای اینکه با تاسیس شرکت و مدارکی که باید تحویل دهند آشنایی بی
این چند روزه سر مسائلی کمی دلگیر و ناراحت بودم؛ اما امروز صبح خبری شنیدم که گل از گلم شکفت. گفتند فعلا رسانه ای نشود.
مدیر نهادی بود که نیروهای انقلابی و مبارز و عدالتخواه از دستش به ستوه آمده بودند. ید طولایی داشت در پرونده سازی و نامردی. متصل بود به باندهای قدرت و ثروت.
یک بار من هم با او درگیر شدم که به خیر گذشت!
دل خیلی از بچه های مستقل را خون کرد.
دیشب دستگیر شد. خوشحال شدم نه از بابت انتقام شخصی، از این بابت که بالاخره مبارزات بچه های مستقل ا

مجذوب رزمندگان 

حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: «جوان‌های حزب‌اللهی و مبارز و اینهایی که اهل جبهه و جنگ و میدان جنگ و مانند اینها بودند، با ایشان مأنوس بودند. و چیز عجیبی است: پیرمردی که مثلاً حدود هفتاد [سال] یا بیشتر سنّش است، دوروبرش تمام، این جوان‌های علاقه‌مند و عاشق جبهه و مانند اینها [بودند]. و اینها اقناع می‌شدند؛ ببینید این مهم است. روحانی خوب، عالم دینی خوب، این‌ جوری است که مثل یک خورشیدی می‌درخشد؛ وقتی می‌آیند نزدیک
نکات مهم درباره تنظیم قولنامه و مبایعه نامه:
از توان مالی خریدار برای پرداخت قیمت مورد معامله اطمینان حاصل نمایید و با شروطی که در قرارداد می آورید، حق فسخ معامله را در صورت عدم پرداخت وجه در موعد مقرر توسط خریدار با خسارت برای خود قائل شوید.
مورد معامله را قبل از دریافت حداقل دو سوم معامله به خریدار تحویل ندهید و فقط در صورتی سند را به نام وی منتقل کنید که تمام مبلغ معامله را دریافت کرده‎اید.
در صورتی که فروشنده در عیوب ملک آن را با خریدار ش
قراداد ودیعه (امانت) 800عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید
مودع (امانت گذار ) : خانم ……………. نام پدر .... به شماره ملی ……………………..
نام پدر …….. شماره شناسنامه ………….. به نشانی
……………………………………………………………………………. مستودع ( امین ) : آقای :  آقای ………………….
نام پدر اسمعلی شماره ملی ………………….  شماره شناسنامه ..... به نشانی فوق مورد
ودیعه ( مورد امانت ) : 800 سکه تمام بهار آزادی طرح جدید انتقالی با جمیع
توابع شرعیه و لواحق عرفیه آن بدون اس
بسته موادم تموم شده برای همین احتمالا یکمدت ریاضت بکشم و نیام اینجا و همچنین نیام  نوشته هاتون رو بخونم :|
پس
یک‌: خداوکیلی  سعی کنید کمتر بنویسید تو اینمدت :|:))
دو : برایم دعا کنید عین این معتادها کم نیارم :| جدی دعا کنید :|
سه : دعا کنید تو اینمدت کتاب خوان شدیدی بشم ایشالا !
چهار : نمیخوام بسته مواد بخرم چون از یه طرف میخوام پس انداز کنم هم وقتم را هم پول های نداشته ام را :دی 
هم انرژیم را !
پنج :  
یه سوال دارم بسته های اینترنت همراه اول خوبه یا ایر
میتوانید آهنگ جدید رضا بهرام را از سایت هیت ملودی دانلود کنید.
متن آهنگ لطف رضا بهرام هم در دسترس شما عزیزان است .

ببین عاشق شدم ای رهگذر مرا هرجا که شد با خود ببر باور کن ♪تا تو از راه رسی شاعران شعر سرایند ♪قوم مردان مبارز به این شهر بیایند ♪تا تو از راه رسی پنجره ها باز بمانند ♪مرد و زن بر سر هر کوچه آواز بخوانند ♪خالی از لطف نباشد گذری کنی از این کوچه بن بست ♪خالی از لطف نباشد بر دل غم زده ما بکشی دست ♪من توقع ندارم همنشینم شوی ای حضرت در

نقل است که در دوران مبارزات مشروطه، زمانی که تبریز در محاصره بود، ستارخان به چشم دید که خانمی به دلیل نبود نان و آذوقه، مقداری خاک را به فرزندش خوراند تا گرسنه نماند.
زن تبریزی برای اینکه ستارخان، فرمانده نیروهای مبارز احساس شرمندگی نکند، خطاب به سردار گفت: خاک می‌خوریم، اما خاک نمی‌دهیم.
با تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان، امریکا اعلام قطع رابطه با ایران و محاصره ی اقتصادی کرد. پیش‌فرضش این بود که ج‌.ا فلج خواهد شد.
امریکا ایران را ت
    به نام خدا
                                رسید کتبی مورّخ   /   /
احتراماً اینجانب....فرزند....دارای کد ملی....تلفن....ساکن.... ؛ از
آنجا که یک دستگاه....به مشخّصات.... را از آقای....به مبلغ....ریال
معادل....تومان خریداری نموده ام و مبلغ.... ریال آنرا پرداخت نموده ام، حال طبق
این رسید اقرار می نمایم که نسبت به پرداخت مبلغ باقیمانده حدّاکثر تا
تاریخ....اقدام نمایم. در غیر اینصورت طبق مقرّرات قانون پاسخگو باشم.
با احترام : نام کامل مدیون(بدهکار) و امضاء و
مرحله اول: (مرحله تشکیل و تحصیل اجازه پذیره نویسی) -1 دو نسخه طرح اعلامیه پذیره نویسی که بایستی به امضاء کلیه موسسین رسیده باشد. 2-دو نسخه اظهارنامه ی تکمیل شده 3-دو نسخه طرح اساسنامه تکمیل شده 4-تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت موسسین 5-اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه (حداقل 35% از 20 % سرمایه تعهد شده)
مرحله دوم:( مرحله ایجاد و ثبت شرکت های عام سهامی) 1-دو نسخه اساسنامه که به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده باشد 2-دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس
تعیین خواسته وبهای آن استرداد جهیزیه مقوم به ریال به انضمام کلیه خسارات قانونیدلایل ومنضمات دادخواست کپی مصدق : 1- عقدنامه،‌2- لیست جهیزیه، ” 3-مدرک مورد نیاز دیگر”
ریاست محترم مجتمع قضایی “شهرستان محل اقامت خوانده”باسلام احتراماً به استحضار می رساند:اینجانبه به استناد کپی مصدق عقدنامه شماره مورخ / / باخوانده عقدازدواج دائمی در دفترخانه “شماره ونام شهرستان” منعقد کرده ایم. نظر به اینکه جهیزیه به شرح لیست ضمیمه متعلق به اینجانبه می باش
هر چند که سخت است غم هجر شهیدی
خرسند ز آنم  که به مقصود رسیدی

ای شیر دلاور که شدی مالک اشترسردار سرافراز تو سالار شهیدی

در حمله گرگان به تو در خط مقدمدیدند که هرگز به عقب پا نکشیدی

از شوق ملاقات شهیدان همه ی عمردر جبهه اسلام سراسیمه دویدی
خَم گشت به تعظیم تو دنیای پُر از کفرای سَرو مقاوم نه شکستی نه خمیدی

در جبهه دشمن که همه فکر فرارنددیدند تو سرشار غروری و امیدی

هر چند که داغ تو در این سینه نگنجدبر خط خمینی نفس تازه دمیدی

از هم چو در
سوالی که پیش میاد اینه که آیا واقعا از حرف های انگیزشی انسان به جایی میرسه؟
آیا خود هدف نوعی انگیزه نیست؟
و آیا اصلا انگیزه لازمه؟
چرا باید خودمون رو عادت بدیم به انجام دادن کاری درصورت داشتن انگیزه؟! 
البته میدونم اینارو باید سرچ کنم و اینجا نپرسم -_-
روز که شروع میشه، بدنم انگار از قبول کردن یه شروع دیگه سر باز میزنه. حتما بقیه هم این حس رو تجربه کردن و میدونن چقدر فرسایشیه. آدم مجبوره هرروز خودش رو برای انجام کارهای ابتدایی قانع کنه. و فک می
به نام خدای مهدی عج

شهید سید مرتضی آوینی:سرد است و هیچ سقفی نیست که تو را پناه دهد. صبحانه آماده نیست و نان را باید
در ماهی‌تابه پخت. وقتی انسان در فضای غفلت‌زده‌ی خانه‌های شهر و از دریچه‌ی
تلویزیون به این صحنه‌ها می‌نگرد، شاید تصور معنای آوارگی و هجرت محال باشد،
اما جای آن هست که از خود بپرسد چرا این عزیزان دل از شهر مأنوس و خانه‌ی مألوف
کنده‌اند و آواره‌ی کوهستان‌های سرد کردستان عراق شده‌اند. از کردهای مبارز
عراق گذشته، هر یک از این

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الان سئو کن! فردا سود کن...